Seven Ne Yapmaz Dizisinin çift karakterleri Ozan ve Nazlı‘nın, intikam dolu aşk hikayelerine hazır mısınız?

Hikayenin başlangıcında Ozan’ın, hayatını tanıyacağız. Ünlü Türkiye’nin, en büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding’in, tek veliahtıdır. En kötü özelliği çapkın olmasıdır, bunda babası Orhan, ailesine yakışmayacağını düşündüğü bir hata yapan Ozan’ı, cezalandırmak, karakterini düzeltmesi için köye gönderme cezası uygular.

Ozan, istemeyerekte olsa memleketine gitmiştir ama, orada yaşadığı süre boyunca görmediği saf güzelliğe sahip Nazlı, ile tanışmıştır. Annesi, babası olmamasına rağmen ayakta duruşunu, cesaretini  ve gerçekciliğinden etkilenmiştir. Nazlı’ya, hiç beklenmedik anda duygular beslemeye başlar ve aşık olmuştur. Nazlı, tanışmalarında çekimser olsa da onda daha fazla dayanamamış ve Ozan’a, inanmıştır. Çiftimizin aşkı böylelikle başlamıştır.

Seven Ne Yapmaz’da Aşk, Birden İntikama Nasıl Dönecek?

Aşık olan çiftimiz güzel zaman geçirmeye başlamışlardır ama, Ozan’ın aklından asla evlilik geçmemektedir. Bir gün yine beraberlerken köyün en dedikoducusu Hatice’ye, yakalanırlar. Beraberliklerini yanlış anlayarak herkese bambaşka anlatır. Nazlı, gururu incilmiştir. Evlenmeleri gerektiğini açıklar. Ozan, ise apar topar her şeyini toplayarak İstanbul’a, geri kaçar.

Nazlı, arkada kalırken herkesin alay konusu olmuştur. Kendisine yemin ederek onda İstanbul’a, gitmeyi kararlaştırır. Bambaşka birisi olacak Ozan’a, yaptığı kötülüğün cezasını kesecektir. İntikam işte böyle başlayacak!

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here