Seven Ne Yapmaz Dizisi 1.Bölümü ile 6 Eylül Çarşamba günü başlıyor. Uzun bekleyişimizin ardından nihayet dizimize ve ekranlarda görmeyi özlediğimiz ekibe kavuşuyoruz.

Öncelikle ana karakterlerimiz Ozan, Nazlı’dır. İlk önce hikayemize Ozan’ın, hayatı ile başlayacağız Türkiye’nin, en ünlü Ekinsoy holdingin veliahtıdır. Yakışıklı ve bir o kadar da çapkındır. Belki de sürekli başını belaya girmesine neden olan en kötü özelliğidir. Babası Orhan, tarafından yaramazlıkları yüzünden cezalandırılarak memleketlerine gönderilir ve hayatın farklı yüzünü öğrenmesi için onu tek başına bırakır.

seven ne yapmaz 1.bölüm

Dizimizin asıl gelişmeleri ise bundan sonra başlıyor. Memleketlerine gelen Ozan, hiç alışık olmadığı hayatı yaşamak zorundadır. Biraz adapte olmakta zorlansa da kısa sürede öğrenen birisi olduğundan alışmaya başlar. O sırada Nazlı, ile tanışarak tüm hayatı değişir ve gerçek aşkı tadar.

Sonuç kısmında ise Nazlı ve Ozan, birbirlerini tanımaya başlarlar ama, başlarına gelmeyen kalmaz. Gizlice buluştukları bir yer de köyün en dedikoducusuna yakalanırlar. Nazlı’nın, her şeyden önem verdiği gururu ve onuru beş paralık olur. Herkesin diline düşerken Ozan’ın, onunla evlenmesi konusunda ısrarcı olurken bir gün aşık olduğu adam hiç haber vermeden şehire tekrar döner.

Nazlı, ortada kalırken Seven Ne Yapmaz‘da, intikam peşinde koşmayı kararlaştırarak onun arkasından şehire gidecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here