Seven Ne Yapmaz 10.Bölümü ile 8 Kasım Çarşamba Atv kanalında devam edecek. Geçen haftadan itibaren dizimizin konusunda değişiklikler, yeni oyuncuların katılmasına daha fazla heyecanı artmaya başlamıştır. Ozan ile Arzu, paralel evrende yaşarlarken kaderin cilvesi yine onları bir araya getirecektir. Bu sefer farklı insanlar ve yanlış anlaşılmalar üzerine kurulu yeniden tanışmışlık..

seven ne yapmaz 10.bölüm 8 kasımNazlı, Ozan Yeniden Karşılaşır

Aylar sonra tekrardan karşılaşan çiftimiz tamamen yanlış anlaşılmalarla Ozan’ın, Ebru sevgilisi Nazlı’nın, ise Serdar’ın sevgilisi zannederler. İkisi de kıskançlıktan çılgına dönselerde gururları belli etmeye el verir mi? İşte büyük çekişme şimdik başlıyor! Aşkın sınavı..

nazlı ve ozan yenidenNazlı, İstifa etmek İster

Ebru, üstelik Nazlı, patronudur. Bir iş buldum diye sevinirken patronu ise Ozan’ın, sevgilisi sandığı kişi çıkması Nazlı’yı, şaşırtır. Tek çare istifa etmektir. Arzu, kardeşini vazgeçirmeye çalışsa da nafile, Serdar’da, şansını dener, ama olumsuz. Ta ki Ebru ile Ozan’ı, samimi görürken hırs yapar ve vazgeçer.

 

nazlı istifaArzu’nun, Yalanları Ortaya Çıkacak Mı?

Yaşadığı yeni hayatı Mehmet’e, belli etmemeye çalışan Arzu, elinden gelen çabayı gösterirken Mehmet’in, gizemli tavırlarına takılır ve peşine düşer. Hiç beklenmedik gelişmeler onu bekliyor olacaktır.

arzu yalanlarıBüyük Savaş Başlıyor

Bir yandan Ebru ile Ozan, diğer yanda Serdar ile Nazlı, ikisi de kördüğümlerle dolu oyunun içine girerler. Ne kadar nefret dolu gözükselerde, ondan daha fazlası birbirlerine hala aşıktırlar.

büyük savaş

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here