Nazlı, Serdar’ın teklifine ne cevap verecek? Seven Ne Yapmaz yeni bölümü ile 15 Kasım Çarşamba günü aynı saatinde sevenleriyle buluşacak. Serdar, Nazlı’nın saf ve doğal hallerine aşık olmuştur. Artık cesaretini toplayarak ondan hoşlandığını dile getirse de Nazlı’nın, cevabı ne olacak? Uzaktan izleyen Ozan, ise ne yapacaktır?

seven ne yapmaz 11.bölüm 15 kasımNazlı, Kaçmayı Tercih Ediyor

Serdar’ın, teklifine hayır cevap veren Nazlı, işi de bırakarak arkasına bakmadan gitmeyi kararlaştırır. Nedeni ise kalbinin kalabalığında bir türlü eksiltemediği Ozan, yüzünden onu da üzmek istemez.

nazlı kaçmayaSerdar, Yıkılmıştır

Nazlı, ile güzel gelecek düşünürken her şeyi önüne sermiş ve kalbini sunmuştu, ama aldığı cevap dünyasını yıkarken Nazlı’nın, kafasının karışıklığının nedenini çözmeye anlamaya çalışacak.

serdar yıkılır

Ozan, Mutluluktan Uçmuştur

Olayları uzaktan izlerken Nazlı’nın, cevabını duyan Ozan, hayır söylemesi onu mutlu eder ve büyük umutla içi dolar. Artık aşkına sahip çıkacak ve ne olursa olsun peşinden gidecektir.

ozan mutluluktan

Nazlı, Arzu’nun, Gazı ile İşe Yeniden Döner

Nazlı’nın, kremleri laborutuvar testinden geçince Arzu, ablasını karşısına alarak gazlar ve işe yeniden dönmesini sağlayacaktır.

nazlı ve arzu gazıEbru ile Nazlı, Akşam Yemeğinde

Kuzeninin durumuna oldukça üzülen Ebru, Nazlı ile konuşmaya karar verir ve akşam yemeği organize eder. İkili yaşadıkları yemekte Nazlı, son kez Ozan’a, inanma şansını vermişken onunda uçmasına neden olacaktır.

ebru ile nazlı akşam yemeği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here