Gerçeklerin ortaya çıkışı ile kardeşini kurtarmak için Nazlı’yı, tekrardan bırakmak zorunda kaldığı ortaya çıkarak Seven Ne Yapmaz 11 ekim yeni bölüm gelişmelerinde yeniden Nazlı, onu affetmiştir. Güvenini tam kazanırken ise Aliye’nin, yaptığı gizli kapaklı plan ortaya çıkar. Üstelik Ozan’ın, üstüne kalmıştır. kardeşinin kaçırılması tamamen annesinin oyunudur. Üstelik Nazlı, ise bunun Ozan, para için yaptığını düşünürken yine ortalık fena karışacak gibi duruyor. Seven ne yapmaz son bölüm ile neler yaşanacak?

seven ne yapmaz 6.bölümNazlı, Bir Kez Daha Aldatıldığını Düşünür

Gizem, kimliği ile Ozan’ın, fidyeciler tarafından kaçırıldığı kardeşini kurtarmak için para vermişti. Herşey yavaştan düzelirken Nazlı, verdiği parayı Ozan’ın, bulunduğu yerde içi dolu çanta bularak paraları görür. Bunu tamamen para için yaptığını ve olayların tezgah olduğunu düşünerek bir kez daha aldatıldığını düşünür.

Ozan, Nazlı Tavırlarına Anlam Veremez

Nazlı, ile arası düzeldiğine sevinen Ozan, birden bire ruh değişimine uğramasına anlam veremez. Üstelik karşısına tekrar çıktığında olay yerinde Recep’te, olacaktır ve gözünün önünde kovulacak. Sonradan Aliye’nin, düzenlediği tezgahı öğrenerek kardeşinin tamamen kurmacı olduğunu anlar.

Recep, Bitmek Bilmeyen Aşkı

Sonunda Nazlı’sını, İstanbul’da, bulan Recep’in, hiç beklemediği olaylara şahit olurken Nazlı, onu yeniden köyüne dönmesi için ikna etmeye çalışsa da başaramıyacaktır.

Gizem, Yeni Planı

Ozan’a, karşı büyük hırsla dolan Gizem, ise ortadan kaybolmuştur. Ailesiyle ilgili problemleri olduğunu açıklayarak başına büyük bela alır. Aliye’nin, akşam yemeğinde mutlaka Gizem ve ailesini beklemektedir.

Gizem’in, Sahte Ailesi

Gizem, planları bozulmaması için sahte aile yapmak zorundadır. Köyden arkadaşları ve akrabalarıyla beraber yeni konsept yaparak onlardan yeni ve sosyete aile yaratacaktır.

Gün Sonu sürprizi

Asıl olaylar ise heyecanı burada artacak. Gizem’in, aldığı karar ile aynı akşam yemeğinde Nazlı’da, katılacaktır!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here