Seven Ne Yapmaz Son Bölümü 1 Kasım Çarşamba günü kaldığı yerden devam ediyor. Dizimizin senaryosunda bu hafta büyük değişiklik olacaktır. Öncelikle hikaye 6 ay sonrasına saracaktır.

Nikah olayında yaşanan faciadan sonra 6 ay nasıl şekillenecektir? Ozan ve Nazlı, artık bağlarını koparmıştır. Nazlı, ise köyüne gitmekten vazgeçmiş ve kardeşi Arzu, ile beraber sıradan mahalleden, işlerle geçinmeye başlamışlardır. Peki gelişmeler nasıl bağlanacak?

seven ne yapmaz 9.bölümNazlı, Arzu Yoksul Mahalle de Yaşamaya Başlar

Mehmet’in, Arzu’nun asla normal hayat yaşamıyacağı düşüncesiyle onla ayrılmak istediği zamanı hatırlarsınız. Arzu, ise onunla beraber her şeye razı olduğunu söylemişti. Sözünde de durdu. Babasının engellerine rağmen bir iş bulmayı başarmıştır. Kardeşi Nazlı’nın, eczane de çalışırken, kendi ürettiği doğal ilaçları satarken yoksul bir mahalle de kıt kanaat yaşamaya başlamışlardır.

 

nazlı arzu mahalleOzan, Taksici Olur

Eski şartlarla yaşadığı zengin hayatını bir kenarı koyan Ozan, taksici olmuştur. Evin tek erkeği olduğundan omuzunda ki yük giderek artmıştır, ama hayatı gerçekten yaşadığını zorluklarla hissetmeye başlamıştır. Nazlı’yı, asla unutamamıştı.

ozan taksici

Ozan’ı, Tek Mutlu Eden Şey

Hala şımarıklarına devam eden Ozan’ı, tek mutlu eden şey ise gizlice Nazlı’yı, uzaktan izlemektir.

 

Çiftimiz Başka Aşklara Açılır

Ozan ile Nazlı, asla birbirlerini sevmekten vazgeçmeselerde yaşadıkları onları ayrı olmasını zorunlu hale getirmiştir. Nazlı’nın,  çıplak ayakla asla yere basmayan alerjisi olan Serdar’a, yardım etmiştir. Onu iyileştirerek aşkını kazanmış. Nazlı, ise onun doğallığına ve içtenliğine değer vermiştir.

Ozan, ise bir gün taksisine binen Ebru, adında yolcuyu peşinde ki belalı adamlardan kurtarmıştır. Ebru’nun, şıpsevsevdi olmasından dolayı Ozan’a, aşık olmuştur.

 

ciftimiz baskaYıllar Sonra Yeniden Karşılaşırlar

Ozan ve Nazlı, farklı hayata açılmışken kaderin cilvesi onları yıllar sonra yeniden karşılaştırmıştır. Bu karşılaşma da neler yaşanacak?

yeniden karşılaşırlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here