Seven ne yapmaz konusu belli oldu. Hikayesine bayılacağınız ile yazın bizleri Safranboludan, İstanbul’a uzanan öyküsüyle seyirciyi kendisine bağlayacaktır. Güzel yerimizin en güzel yerlerini, dizinin konusuyla birleşerek romantik, komedi tadında sizlerle buluşturacaktır. En son İçimdeki Fırtına projesiyle karşımıza çıkan yazların vazgeçilmeyen başrol erkek oyuncusu olan Yusuf Çim‘e, sempatik güzelliğiyle dikkatları üstüne toplayan Seren Şirince, eşlik edecektir.

Ozan, Nazlı’nın, Aşk Hikayesi Seven Ne Yapmaz Dizisinde Buluşacak.

Ozan, zengin bir aileye sahiptir. Bir o kadar da otoriter babaya. En baskın özelliği ise çapkınlığıdır. Yakışıklılığı ve zeka birleşimiyle vazgeçilmez birisi, kolayca kendine aşık edebilmektedir. Babası onu bir gün ceza olarak memleketlerine gönderir. Orada ise Nazlı, adında cesur, güzel ve bir o kadar gerçekci kızla tanışır. Bir şekilde onu etkilemeyi başarır ve onda duygularına yanıt vererek Nazlı’da, aşık olur. Nazlı’nın, gölgesindeki en dedikoducu kadına yakalanırlar Nazlı, rezil olmuştur. Tek istediği ise Ozan’ın onunla evlenmesidir. Ozan, evlenmeye niyeti olmadığından tekrar İstanbul’a kaçar.

Nazlı, ortada rezil olarak kalmıştır. Mahallelerindeki kızlara alay konusu olurken gururu kırılır ve Ozan’dan, intikam almak için İstanbul’a, gitmeye karar verir, asıl Seven ne yapmaz hikayesi o zaman başlıyor olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here