Yaz döneminde damga vuracak olan Seven Ne Yapmaz oyuncuları belli oldu. Detaylar konunun devamında. Öncelikle Atv kanalında yayınlanacak, Mf Yapım’ın önderliğinde sizlerle buluşacak olan projenin başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince, paylaşmaktadır. Çiftimizin uyumu harika olarak görülmektedir. Özellikle sosyal medya üzerinden ikili büyük ilgi görürken herkes tarafından yakıştırılmaktadırlar. Diğer oyuncularımız ise zaman içerisinde sizlere daha ayrıntılı olarak hem karakterlerinin özelliklerinden, biyografileriyle buluşturacağız. Bakalım Ozan ile Nazlı’nın, sürükleyici aşk hikayesini beğenecek misiniz?

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

seven ne yapmaz oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yusuf Çim (Ozan)

Çim’in, canlandıracağı Ozan, biraz şımarıktır. Özellikle çapkınlığı ise başına büyük belalar açacak. Sonunda ailesi tarafından Karadeniz’e, gönderilerek orada hayatını şekillendirmesi için ise önüne hayatının şansı çıkacaktır. Bunda tabi ki Nazlı, olacak. Gerçek arkadaşlık, aşklık ve aile kavramının bağlılığını yeniden tadacak. Yusuf Çim’i, en son İçimdeki Fırtına ile izlemiştik.

yusuf çim ozan

Seren Şirince (Nazlı)

Yazların en uyumlu yüzlerinden birisi olan Şirince, Nazlı ile karşımıza çıkacaktır. Doğuma, büyüme Karadeniz’li, olup gerçek aşkın bir gün karşısına çıkacağına inanmaktadır. Ozan’ı, ilk gördüğü andan itibaren ondan hoşlansa da ama, uyum sağlayamayacaklarını düşünerek duygularından ötürü çekingen davramak zorunda kalır. Gerçek Ozan, tanıdığında ise ona gerçekten aşık olmaya başlar. Seren’i, en son İlişki Durumu Karışık’ta gördük.

seren şirince nazlı

Ecem Çalık

seven ne yapmaz oyuncusu ecem çalık

Şeyla Halis

seven ne yapmaz oyuncusu şeyla halis

Serhat Parıl

seven ne yapmaz oyuncusu serhat parıl

Sertan Erkaçan

serhat erkaçan

Ferzan Hekimoğlu

ferzan hekimoğlu

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK