Seven ne yapmaz yayın tarihine 6 Eylül çarşamba günü Atv kanalında girdi. Eğlenceli konusu ve özlenilen oyuncu kadrosunda oluşan ekibiyle herkesin beğenisini kazandı.
seven ne yapmaz seyirci yorumları
Bu konumuz içerisinde Seven Ne Yapmaz izleyenlerinin yorumlarını beklemekteyiz. Dizi hakkında olumlu düşüncelerinizi paylaşarak ekibi motive ederken, gördüğünüz hataları da eleştirilerinizi yazarak ekibi yönlendirebilirsiniz. Mutlaka yorum yapınız, bizim için çok değerlidir!

3 YORUMLAR

  1. Merhaba kastamonu ve karabük şivesi kullanmanızı tasviye ederiz ege şivesi daha çok dizide ve bu herkesin dikkatini çekmiş durumda olumsuz yorum almanıza vesile olabileceği gibi millet sinir oluyor bu duruma..

  2. Uzun zamandır bu kadar kötü yönetilmiş ve başrol oyuncuları uyumsuz bir dizi izlemedim.Özellikle Nazlı karakterini canlandıran bayanın oyunculuğu beş para etmez.Biz diziyi sadece Yusuf Çim için izliyoruz ama bundan sonra artık izlememeye karar verdik çünkü zamanımıza yazık..!

  3. Filim çok güzel olmuş elinize emeginize saglık ama bazı insanlar haksız yere boş konuşuyorlar sonuçta bir emek yapılmış saygı duymaları gerek isteyen izlemeye bilir zorunlu izlemek yok ama çokta herşey böyle üst üste geldigi zaman insanın izleyesi gelmiyor rn azından böyle arada bir bölüm güzel olsa daha da iyi olabilecegini tahmin ediyorum yine de elinize saglık ve devamını diliyorum başarılarınızın..😊😊😊👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here