Bu sezon dizi sektöründe bir rekor gerçekleşiyor. Tam 40 diziye aşkın yeni proje sizlerle buluşacaktır. Bunlardan birisi ise Hayat Sırları Dizisi olacak. Milyonlarca kitlenin beğenisini kazanan Ekin Koç, Hazar Ergüçlü’nün, başrollerini paylaştığı bu dizinin cast çalışmaları 6 ay sürmüştür. Üstünden büyük emek geçtiği ve maliyetlerin yatırıldığını belirterek klişelerden uzak konusuyla beğenilerinizi kazanacağından eminiz.

Hayat Sırları Oyuncu Kadrosunda; Ahmet Mumtaz Taylan, Devrim Yakut gibi deneyimli isimlerinde bulunduğu projenin konusuna gelirsek en dikkat çekici kısmı ise sırlarla dolu olmasıdır.

hayat sırlarıÖncelikle bir aile tanıyacağız. Sırlarla dolu hayatlarıyla lime limek mutlu yuvalarını kurmuşlardır. Hayat Apartmanına bomba gibi düşecek olan Kuzgun Ailesinin taşınmasıyla ailemizin sırları birer ortaya çıkmaya başladığında tehlike çanları çalmaya başlar. Seher ve Burak’ın, gizem dolu, tehlikeli aşkı içinizi ısıtacağından eminiz.

Hayat Sırları için kurduğumuz fan sitesine de ayrıca beklemekteyiz. Diğer gelişmeleri için lütfen uğrayınız!  https://www.hayatsirlari.org/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here